HİZMETLER

PROJELENDİRME

Projelendirme

Mimari proje aşamasındaki yapıların veya varolan binaların iç mekanlarının yenilenmesi, ihtiyaçlara göre fonksiyonun değiştirilmesi için gerekli olan tasarım ve uygulama çalışmaları kullanıcı özelinde ele alınarak, konut, ofis alanları, otel, alışveriş merkezi, eğitim yapıları, hastane, kafe gibi her çeşit mekanlarla birlikte mimari çözüm bekleyen tüm konulara hizmet vermekteyiz.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenen mimari projelerde, işlevsellik, çevresel faktörler ve tüm diğer mimari öğelerin bileşimiyle çözümler üretilir. Küçük veya büyük ölçekli, basit veya çok fonksiyonlu yapıları kapsamına alan tüm projelere ait tasarım ve uygulamaların projelendirilmesi sürecine dahil olan tüm diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanır.

DANIŞMANLIK

Danısmanlık

Mimari projenin tasarım ve projelendirme aşamasından başlayarak işin bitimine kadar geçen süreçte projelendirme, uygulama ve iç mimari uygulamalarındaki deneyimlerimiz ile menfaatlerinizi korumaya yönelik yapılan tüm çalışmalarımızı kapsar.

UYGULAMA

Mimari projesi tamamlanmış yapıların inşaası veya varolan binaların iç mekanlarının yenilenmesi, tadilatları konusunda  bünyemizde ki ekiplerle gerekli olan  çalışmaları sizin istekleriniz ve bizim önerilerimizle gerçekleştirmekteyiz.

3D GÖRSELLEME

Tavşancıl Yalı

3D mimari görselleştirme hata payını azaltmaya imkan verir.
İstenilen sahnenin modelleştirilmesini sağlar.
Dekorasyon ve ışıklandırma yöntemleri için taslak oluşturur.
Proje verimliliğini arttırmayı sağlar.
Proje maliyetini düşürür.
3D mimari görselleştirme, projelerin hızlı bitmesini sağlar.
Tercih edilen malzeme konusunda fikir verir.
Müşterilere realistik bir taslak sunar.
Ürünlerin pazarlama ve satış oranlarını arttırır.