HAKKIMIZDA

2016 yılı Ocak ayında faaliyete geçen D-Sign Mimarlık, Yüksek Mimar Dicle Semizoğlu ve eşi Evren Semizoğlu tarafından İzmit’te kurulmuştur. Kocaeli’nin bütün ilçelerinde ve çevre illerde mimarlık & tasarım hizmeti vermektedir.

Dicle Semizoğlu, 2004-2008 yılları arasında Lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi’nde almış ve 2007 yılında stajını İtalya’nın Pescara şehrinde en ünlü mimarlık ofisi olan Studio Associato BMT’de yapmıştır. 2008 yılında bitirme projesini İtalya Bologna Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

 

 

2009-2011 yılları arasında Yüksek Lisans eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Mimari Tasarım Programında almıştır. Bu süreçte Kocaeli’de özel bir mimarlık ofisinde çalışmış; akabinde Yalova Altınova Belediyesi’nde Fen İşleri Mimarı ve vekaleten Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır.

2012-2014 yılları arasında Evren Semizoğlu ile birlikte Katar’da Yüksel İnşaat’ta çalışmışlardır.

D-Sign Mimarlık, kopyalama usulü projelerin çoğaldığı günümüzde, tamamen KİŞİYE ÖZEL, ÖZGÜN, YENİLİKÇİ tasarımlarla A’dan Z’ye hizmet vermektedir.

‘Güzel bir yaşam alanının’ huzurlu bireyler demek olduğunun bilincinde, yaşadığımız dünyaya zerre kadar bile olsa yararlı olabilmek adına çalışmalarımız devam etmektedir.